تبلیغات
 کوی آگاهی وبلاگ کوی آگاهی
بازار داغ موفقیت
داشتم فکرمیکردم یه مدتی هست که تب حرفای موفقیتی و انگیزشی زیاد شده و واسه خودش بازاری درست کرده.  هرکسی هم به مردم یه چیزی ارائه میکنه و اونارو قانع میکنه که چیزایی که اون میگه خاص هست. طبیعتن هرکسی این وسط بیشتر مردم رو جذب کنه خب موفق تره. روانشناس ها و سخنران ها ی موفقیت روز به روز بیشتر میشن, ولی به نظرتون اگه به زندگی شخصی و درونیات واقعی این افراد دسترسی پیدا کنیم انقدر فوق العاده به نظر میرسن؟ من که شک دارم, شاید تعداد انگشت شماری از اونها واقعا خودشون باشن ولی هستن آدمایی که هدفی جز سواستفاده از دیگران ندارند.

من به شخصه یه مدت خیلی خودم رو با این چیزا مشغول کردم و به قول معروف کلی جوگیر شده بودم اما تاحالا سمیناری شرکت نکردم و بیشتر کتاب  خوندم یا ویدیو انگیزشی از اینترنت دانلود کردم. فکرمیکنم فقط یه حس جوگیری بهم میدادن  و مقطعی کمکم می کردن انقدر که دو روز نمی رفتم سراغشون  نمی تونستم کاری از پیش ببرم, انگار که پنچر شده باشم! میدونید به این رسیدم که این محرک و انگیزه باید درونی باشه به غیر ازاین زود جا میزنم و به هیچکدوم از خواسته هام نمی رسم. یه چیز دیگه ام که متوجه شدم این بود که توقع زیاد از خودم نداشته باشم و در حد توانم کاری رو انجام بدم برای مثال اگه تنها میتونم یه آجر بلند کنم, وانمود نکنم که من میتونم تمام آجرا رو بلند کنم. در آخر اینکه به نظر من راه سعادت هرکسی منحصربه فرده و برای همه نمیشه یه نسخه پیچید و تنها هر شخصی خودش میدونه چه راهی واسش بهترین هست واسش نه هیچکس دیگه.
دوستم تو چی فکر می کنی؟ تا حالا سمینارهای موفقیت شرکت کردی؟ یا کتاب ها و سی دی های مربوط به این موضوعات رو تهیه کردی؟ اگه آره, فکرمیکنی چقدر توی زندگیت تاثیر داشته؟
طبقه بندی: زندگی بهتر،
برچسب ها: بازار، موفقیت، انگیزه، آگاهی، خودشناسی، انرژی مثبت، تعادل،
تاریخ : بیست و ششم اردیبهشت 95 | 12:13 ق.ظ | نویسنده : روشن ضمیر | نظرات

  • paper | سامان | اخبار