تبلیغات
 کوی آگاهی
من نظرهایم را تا آنجا که میشود گفت, به اشاره می گویم و می گذرم, تو خود حدیث مفصل بخوان.
 
چه خوبه که ما مردم ایران تحقیق بیشتری در تاریخ کشورمان انجام بدیم و هرچیزی را به راحتی قبول نکنیم. این موضوع بسیار ضروری هست برای ما که تاریخی کهن و پراز ابهام داریم. عصر, عصرِ اطلاعات هست ,ما کار راحت تری نسبت به نسل های پیشین داریم ولی این امر فقط وقتی امکان پذیره که شما قطعی قضاوت نکنید,هیچ اطلاعاتی رو نمیشه قطعی رد یا قبول کرد. امیدوارم که این نکته رو هم در نظر داشته باشید که یک اقدام درگذشته , برای اون زمان بهترین کار ممکن به نظر می رسیده, اما درحال حاضر ممکنِ حماقت و خیانت به کشور تلقی بشه.

متاسفانه یکی از ضعف ها و مشکلات ما مردم ایران,زود قضاوت کردن و قهرمان نشان دادن یک شخص و ترد کرد یک شخصیت دیگه است, امکان داره ناگهان تغییر عقیده داده و تصمیم بگیریم که شخص اول رو ترد و شخصیتِ منفور دوم را, قهرمان تلقی کنیم.
مردمِ عزیزم , عاشقانه همۀ شمارو دوست دارم و ملتمسانه ازشما درخواست می کنم با دقت تاریخ رو مطالعه کنید,تا جوابی که به واقعیت نزدیک تره رو پیدا نکردید دست از جستجو نکشید, این کار برای ملتی همچون ما با این همه قدمت, بسیار واجبه و چقدر خوبه که بی طرفانه تاریخ رو مطالعه کنیم واز اون درس بگیریم, وگرنه محکوم به تکرار دوبارۀ تاریخ هستیم, این غیرقابل انکارهست که همۀ ما باید ازخودمون شروع کنیم و دست از تغییر دادن اطرافمان و بهانه گیری برداریم. این موضوع که مردم کشورهای دیگه بیشتراز ما از تاریخ و وقایعی که در گذشته اتفاق افتاده اطلاعات دارند, بسیار دردناک هست.
 باآرزوی اینکه ما در نظر نسل بعدی , اشخاصی که هیچ کاری برای پیشرفت کشورمون انجام نداده ایم,تلقی نشیم.طبقه بندی: تریبون آزادی،
برچسب ها: ایران، آگاهی، تاریخ، اطلاعات، تریبون، آزادی، مردم،
تاریخ : بیست و ششم مهر 94 | 05:54 ب.ظ | نویسنده : روشن ضمیر | نظرات

  • paper | سامان | اخبار